Wege Warszawa

Poniżej znajdziesz adresy kilku ciekawych miejsc z kuchnią wegetariańską i wegańską w Warszawie. W przyszłości zamierzamy wzbogacić bazę danych o wege-miejsca w innych miastach Polskich. Zapraszamy do spróbowania!

Biosfeera

al. Niepodległości 80, Warszawa

www.biosfeera.com

Śniadania, lunche i obiady wegetariańskie i wegańskie. Sympatyczny, kolorowy wystrój, sporo przestrzeni. Ceny od kilkunastu złotych wzwyż. W karcie przekrój kuchni z całego świata.

Dolce & Vegan

ul. Marszałkowska 115, Warszawa

www.facebook.com/dolceandvegan

Specjalnością są wypieki, nie tylko słodki. Można też jednak znaleść smaczne dania obiadowe. Jak na centrum miasta ceny dość przystępne.

Green Bar

Szpitalna 6, Warszawa

www.greenbar.waw.pl

Dawny GreenWay, utrzymany wciąż w podobnym stylu. Duże porcje w przystępnych cenach i szybko podane. Lubiący fast-food znajdą duży wybor dań, ale także smakosze nie powinni być rozczarowani. Codziennie zupa dnia za kilka złotych, pozostałe dania kilkanaście złotych. Warto odwiedzić!

Krowarzywa

ul. Hoża 42, Warszawa

http://facebook.com/Krowarzywa

Kultowe miejsce wegeburgerowe na mapie Warszawy. W menu m.in. burgery z kaszy jaglanej, tofu, ciecierzycy, seitanu. Po prostu burgerowe szaleństwo, choć miejsce nie jest najtańsze.

Mysa

ul. Wilcza 60, Warszawa

www.facebook.com/kawiarniamysa

Najmłodszy stażem ale bardzo smaczny wege-bar. Nie ma może wielkiego wyboru ale dania są świeże, robione na oczach klienta. Smaczne zupy i ciekawe kompozycje obiadowe. Miła obsługa, kameralny klimat i przystępne ceny.